Korkuluk

Güvenlik söz konusu olduğunda hepimiz aynı fikirde karar kılarız; her şeyden önceliklidir. Bu kimi zaman sevdiklerimizin güvenliği, kimi zaman ufak yavrularımızın kimi zamansa kendi güvenliğimiz için düşünülür. Kaza risklerine her an açık olabilen bir hayat mücadelesi içerisindeyiz ve kesinlikle ufak hataların geri dönüşlerini çok acı şekillerde alabiliriz. Bu yüzden yaşam alanlarımızda kendimize güvenebileceğimiz ürünlerden örülü bir sistem kurmalıyız. Kaza riskini yaşam standartlarında minimuma indirmek bizim elimizde olmasa da en azından müdahale edilebilecek her alanda en iyisi olması için uğraşırız. Bu yüzden de yaşam alanlarında kesinlikle sağlam “Korkuluk” lar kullanmalıyız.

Tüm mimari yapılarda kullanıma açık olabilen bu modeller, SS Dizayn güvencesiyle sizlerin hizmetine sunulur. Korkuluk imalat sürecinden korkuluk projelendirme ve korkuluk uygulama sürecine kadar her süreçte profesyonel ekibiyle sizlere güvenlik sağlayan firma, her projenizde yer almaktan kıvanç duyacaktır.

Korkulukların en çok kullanıldığı projelerin başında merdiven alanları gelir. Bu anlamda da firmamız birbirinden modern ve şık tasarımlara sahip onlarca çeşit merdiven korkuluk modellerine sahiptir. Toplu kullanım alanları içinde vazgeçilmez olan bu korkuluk modellerinin kullanım amacının başında bireylerin güvenliği gelir.

Konutların yanı sıra, alışveriş merkezleri, okul, hastane, iş merkezleri gibi yaya trafiğinin yoğun olduğu projelerde de fazlaca tercih edilen merdiven korkulukları, SS Dizayn’ın uzman bilgiye sahip ekibiyle sorunsuzca halledilmektedir.